Project Description

HISZPANIA – MADRYT I TOLEDO – samolot z Poznania

Środek Hiszpanii, miasto tętniące życiem, bardzo stylowe i dumne. Dziś bez wątpienia to jedna z najbardziej zachwycających stolic Europy.

Okolica – Toledo i El Escorial to perełki w skali  kraju, nie mniej atrakcyjne niż sam Madryt.

Będąc tak blisko nie sposób je pominąć.

Do tego flamenco, sztuka i  niepowtarzalna atmosfera.

Wyjazd organizowany wspólnie z Akademią Podróży WOJAŻER

DZIEŃ 1:

Wylot z Poznania godz. 10:10, przelot do Madrytu,  autokarowy objazd miasta, zakwaterowanie w  hotelu (blisko stacji metra). Popołudniu Muzeum Prado, jedno z największych muzeów świata z oszałamiająca kolekcją obrazów Velazqueza, Goi, El Greca i innych mistrzów malarstwa hiszpańskiego, włoskiego i flamandzkiego.

DZIEŃ 2:

Zwiedzanie miasta z przewodnikiem. Rano Muzeum Reina Sofia z dziełami XX wieku takich twórców jak Salvador Dali, Miro czy Picasso. Dalej Pałac Królewski, a w nim pięknie zdobione pokoje siedziby monarchów z okresu XVIII i XIX w. oraz liczne skarby, dzieła sztuki, zbrojownia. Czas wolny. Późnym wieczorem spektakl Flamenco / opcja /.

DZIEŃ 3:

Zwiedzanie Madrytu z przewodnikiem. Plaza Mayor to główny plac starego Madrytu, symbol znaczenia miasta w XVII wieku. Otaczają go wąskie uliczki, które nie zmieniły się od czasów średniowiecza, dalej Plaza de la Paja, Basilica de San Francisco el Grande, Iglesia de San Isidoro el Real. Ponadto śródmieście Madrytu czyli od placu Puerta del Sol przez Calle Alcala, Metropolis i Gran Via, czas wolny.

DZIEŃ 4:

Wycieczka autokarem do Toledo, do jednego z najwspanialszych zabytkowych hiszpańskich miast, pięknie położonym nad Tagiem, a tam katedra, kościól San Roman, Alcazar, meczet, klasztory, pałace i urokliwe uliczki. Dalej autokarem do Escorialu z pałacem-klasztorem San Lorenzo założonym przez Filipa II dla dynastii Habsburgów.

DZIEŃ 5:

Wczesny wyjazd na lotnisko, wylot o godz. 6:30 , przylot do Poznania o godz. 9:45.

CENA: 1.710,00 PLN

TERMIN:
12-16 kwietnia 2018

Zarezerwuj miejsce:

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Wpisz nazwę wycieczki

ŚWIADCZENIA – cena obejmuje przelot samolotem do/z Madrytu, w cenie biletu lotniczego bagaż podręczny o wymiarach 55x40x20 cm – do 10 kg + mała torba/plecak,  4 noclegi w pokojach 2-osobowych z łazienkami, hotel w pobliżu metra, śniadania bufet , pilota, transfery z/na lotniska w Madrycie , przewodników, autokar na całodzienną wycieczkę.

Opłaty dodatkowe:

Ubezpieczenie KL i NNW 10.000 € w Europäische Reiseversicherung AG o/Polska. Dodatkowo możliwość dodatkowego ubezpieczenia od kosztów rezygnacji.

Wstępy, komunikacja lokalna  ok. 65euro,  Flamenco ok. 35 euro. Obiadokolacje+ 240zł, deklaracja przy zapisie.

Uwaga : kolejność zwiedzania może ulec zmianie.