Project Description

Wycieczka objazdowa – pielgrzymka

SOKÓŁKA – SUPRAŚL – HAJNÓWKA – GRABARKA – KODEŃ

DZIEŃ 1:

Wyjazd z Poznania godz 6.00, przejazd do Warszawy – odwiedziny Świątyni Opatrzności Bożej, dalsza jazda, przyjazd do Supraśla, kolacja i nocleg w hotelu.

DZIEŃ 2:

Po śniadaniu zwiedzanie Muzeum Ikon w Supraślu, przejazd do Sokółki – miejsce Cudu Eucharystycznego, msza św.w kościele p.w. św. Antoniego Padewskiego. Przejazd do Suchowoli – Dom Pamięci Bł.Ks.Jerzego Popiełuszki. Powrót do Supraśla, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 3:

Rano wyjazd do Hajnówki – Zielone Płuca Polski – zwiedzanie Parku Narodowego w Białowieży. Przejazd do Białegostoku – zwiedzanie miasta – Stary Kościół Farny, Archikatedra Białostocka, Zespól Parkowo – Pałacowy Branickich, Pałac Lubomirskich. Przejazd na kolację i nocleg do Kodnia.

DZIEŃ 4:

Zwiedzanie Sanktuarium Kodeńskiego. Przejazd do Grabarki – Święta Góra Grabarka – duchowa stolica prawosławia w Polsce – zwiedzanie Cerkwii. Przejazd do stadniny koni w Janowie Podlaskim – zwiedzanie. Przejazd na kolację i nocleg do Kodnia.

DZIEŃ 5:

Przejazd po śniadaniu do Niepokalanowa – odwiedziny Klasztoru. Po południu wyjazd do Poznania, zakończenie wyjazdu około 21.00.

CENA: 715,00 PLN

TERMIN: do uzgodnienia, cały rok

Zarezerwuj miejsce:

Imię i nazwisko

Adres email

Telefon

Wpisz nazwę wycieczki

ŚWIADCZENIA :

  • 4 noclegi – zakwaterowanie – 2 Supraśl, 2 – Kodeń – pokoje 2 – 3 osobowe z łazienkami,
  • 4 x wyżywienie: śniadania i obiadokolacje,
  • przejazd autokarem kl.”lux”,
  • wycieczki ujęte w programie,
  • ubezpieczenie KL i NWW,
  • opieka pilota.

DODATKOWE OPŁATY

W cenie nie są zawarte opłaty za bilety wstępu do muzeów i obiektów turystycznych, opłaty za przewodników lokalnych ( koszt ok 50,00 zł).